Avicenna Oil Pharmset

Avicenna Oil Pharmset - oferta

JAK ZAMÓWIĆ?

Surowce dla przemysłu kosmetycznego
surowce olejki eteryczne natura kosmetyki

Dynamicznie rozwijający się rynek kosmetyczny cały czas poszukuje ciekawych rozwiązań formulacyjnych. Posiadamy obszerną wiedzę na temat różnorodnego rynku surowców zapachowych odpowiadając na potrzeby naszych klientów. Wyróżniającym nas atutem jest znakomicie wyszkolony zespół, który aktywnie poszukuje innowacyjnych formuł zapachowych.

Uzupełniamy asortyment produktowy w oparciu o najnowsze trendy zapachowe. Zdobywamy informacje uczestnicząc w światowych wydarzeniach branżowych (Annual IFEAT Conference, Beauty World Middle East, Cosmetic Business) oraz śledząc polską i zagraniczną prasę tematyczną. 

W naszej ofercie znajdą Państwo starannie wyselekcjonowane jakościowo naturalne olejki eteryczne i kompozycje zapachowe od wytwórców z całego świata.

Surowce dla przemysłu farmaceutycznego

Przemysł farmaceutyczny to precyzja i restrykcyjne wymagania na każdym etapie produkcji. Prawie trzydzieści lat obecności na polskim rynku to ogrom doświadczenia, dzięki któremu wiemy jak kluczowym aspektem produkcyjnym jest dobór wysokiej jakości surowców farmaceutycznych, odpowiednich dla naszych klientów. Dlatego dzisiaj możemy wykazać się wzorowo rozwiniętą współpracą z wytwórcami surowców farmaceutycznych jak również renomą odpowiedzialnego dystrybutora surowców wśród wiodących producentów produktów leczniczych.

Nasza pełna oferta obejmuje:
– Substancje API (Active Pharmaceutical Ingredients)
– Naturalne olejki eteryczne spełniające wymogi farmakopealne
– Pochodne olejków eterycznych.

surowce olejki laboratorium zapachy eteryczne
Surowce olejkowe
olejki natura surowce kosmetyki kapiel

Zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem produktów dostępnych w bieżącej sprzedaży. W zależności od Państwa potrzeb możemy zaoferować Państwu indywidualne rozwiązania dostosowane zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i mniejszych manufaktur działających w różnych branżach:

 • farmaceutycznej, 
 • kosmetycznej, 
 • chemii gospodarczej, 
 • spożywczej, 
 • weterynaryjnej, 
 • wytwórców świec, 
 • mydlarni.
Produkty

W naszej ofercie znajdują się:

 • NATURALNE OLEJKI ETERYCZNE
  Surowce otrzymywane z określonej rośliny lub jej części, metodą destylacji parą wodną lub przez wytłaczanie (cytrusy), w 100% naturalne.

 • OLEJKI
  Mieszaniny komponentów naturalnych (pochodzących z olejków) oraz syntetycznych, rekonstrukcje (pod względem składu) naturalnych olejków eterycznych, surowce tzw. „naturalnoidentyczne”.

 • OLEJKI ZAPACHOWE
  Mieszaniny komponentów naturalnych (pochodzących z olejków) oraz syntetycznych, rekonstrukcje zapachowe naturalnych olejków eterycznych.

 • KOMPOZYCJE ZAPACHOWE
  Mieszaniny komponentów syntetycznych, imitujące zapach naturalnych olejków lub innych substancji zapachowych. które nie występują w formie olejków.

 • POZOSTAŁE SUBSTANCJE
  Pochodne (składniki) olejków, naturalne lub syntetyczne.

Z przyjemnością posłużymy Państwu radą, w kwestii doboru najdogodniejszych surowców olejkowych pod kątem specyfiki produktu końcowego. Zapraszamy do kontaktu w formie elektronicznej bądź telefonicznej.

Jak zamawiać
Złożenie zamówienia

Zamówienia przyjmowane są przez nasz Dział Zamówień w formie mailowej bądź telefonicznej dla stałych klientów. Niezbędne dane wymagane do złożenia zamówienia to:
a) Nazwa firmy,
b) Numer NIP,
c) Ulica,
d) Kod pocztowy,
e) Miasto,
f) Dane kontaktowe: Adres e-mail, telefon kontaktowy,
g) Przedmiot zamówienia (nazwa, numer katalogowy, preferowana ilość podana w kg),
h) Adres dostawy (jeśli jest inny niż adres na fakturze).

Wszystkie zamówienia surowców podlegają Ogólnym Warunkom Sprzedaży.

Minimalna wielkość zamówienia

Dla surowców dostępnych w bieżącej sprzedaży (katalog produktów): To 1 kg danego surowca olejkowego. W przypadku bardzo drogich, naturalnych surowców olejkowych znajdujących się w bieżącej sprzedaży minimum może zostać zmniejszone.
Zamówienia od 100ml! Skontaktuj się z nami w sprawie oferty Pharmset Flex!

Dla surowców dostępnych na zamówienie: To najczęściej 25 kg danego surowca olejkowego. W przypadku bardzo drogich, naturalnych surowców olejkowych dostępnych na zamówienie minimum może zostać zmniejszone, a jego wielkość ustalana jest indywidualnie. Minimum handlowe jest zależne od danego surowca olejkowego. W celu otrzymania informacji o minimum handlowym surowca dostępnego na zamówienie bardzo prosimy o kontakt z Działem Zamówień.

Polityka cenowa i rabatowa

Standardowy rabat jest udzielany w przypadku wielkości zamówienia równej lub przekraczającej 10 kg danego surowca olejkowego. W przypadku większych zamówień (100 kg i więcej) rabat dla danego surowca olejkowego ustalany jest indywidualnie.
Uwaga! Wartość towaru z EUR na PLN będzie przeliczana według kursu z tabeli sprzedaży walut Raiffeisen Bank z dnia wystawienia faktury.

Opakowania

Surowce sprzedawane są w pojemnikach transportowych (HDPE), które nie są rekomendowane do przechowywania surowca olejkowego w magazynie. Szczegółowe informacje dotyczące zalecanego przechowywania danego surowca olejkowego są dostępne w sekcji 7.2 karty charakterystyki surowca olejkowego.

Dokumentacja surowców

Do zamówienia standardowo załączamy:
a) certyfikat analizy laboratoryjnej danego surowca.
Dodatkowo do każdego surowca udostępniamy dokumenty takie jak:
a) Certyfikat IFRA
b) Karta charakterystyki (MSDS)
c) Wykaz alergenów
d) Specyfikacja jakościowa
Jeśli potrzebują Państwo dodatkowej dokumentacji bardzo prosimy o wcześniejsze poinformowanie o tym fakcie nasz Dział Zamówień. Często wygenerowanie pomocniczych dokumentów wymaga z naszej strony dodatkowych nakładów czasowych. Wiedząc o tym wcześniej, możemy usprawnić proces kompletowania dokumentacji, tak aby otrzymali ją Państwo jak najszybciej.

Koszty transportu

Koszty przesyłki krajowej do 30 kg z przedpłatą: 20 zł netto.
Koszty przesyłki krajowej do 30 kg za pobraniem: 28 zł netto.

Surowce dostępne w bieżącej sprzedaży
Surowce dostępne na zamówienie

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących pełnej oferty surowców dostępnych na zamówienie zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Zamówień.

naturalne olejki surowce kapiel kosmetyki