Olejek bergamotowy (kompozycja)

Olejek (kompozycja) to wysokogatunkowa rekonstrukcja składu i profilu zapachowego olejku eterycznego występującego w naturze. Odtworzenie charakteru olejku uzyskuje się poprzez skomponowanie naturalnych i/lub syntetycznych substancji zapachowych. Olejki (kompozycje) w przeciwieństwie do olejków eterycznych nie wykazują właściwości aromaterapeutycznych. Dlatego też, mogą być bez obaw używane przez osoby, które mają ograniczone możliwości korzystania z dobrodziejstw olejków eterycznych.

Olejek bergamotowy (kompozycja)

Pomarańcza bergamota zwana jest przez perfumiarzy królową cytrusów. Nasza rekonstrukcja charakteryzuje się precyzyjnym doborem składników, dzięki czemu w efekcie uzyskano intensywny, kwiatowo-balsamiczny bukiet bardzo zbliżony do tradycyjnej świeżej woni włoskiej bergamoty. Parę kropel olejku uczyni wieczorną kąpiel relaksującą i odświeżającą oraz złagodzi nadmierne zmęczenie. Olejek może być także przyjemnym dopełnieniem zapachowym dla Twoich kosmetyków. Nie wysusza skóry.

Sposób użycia:

DO KĄPIELI (10-15 kropli na przeciętną [50-70l] wannę letniej wody – podawać w strumień wlewanej wody, do kąpieli stóp: 3-5 kropli na 5l wody)
DO MASAŻU (30 kropli wymieszanych z 100 ml oleju nośnikowego np. z pestek winogron, jojoba itp.)
JAKO DODATEK NIEPERFUMOWANYCH KOSMETYKÓW (5-6 kropli na 50 ml kremu, balsamu; 15-25 kropli na 100 ml żelu pod prysznic, szamponu itp.)
Uwaga: Unikać kontaktu z oczami. Nie stosować nierozcieńczonego produktu bezpośrednio na skórę!

Szczególne środki ostrożności i hasła:

Wyłącznie do użytku zewnętrznego!
Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
Produkt przebadany dermatologicznie.
Produkt spełnia wytyczne IFRA.
Produkt wegański.
Chronić przed światłem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *